EXCLUSIV/ Taher: „Julio Cesar strică atmosfera în vestiar”

Într-un material care va fi prezentat în ediția tipărită a ProSportului de duminică, patronul Rapidului, Fathi Taher, a declarat că echipa pe care o conduce a avut varianta să-l transfere pe fundașul ajuns la Dinamo, Julio Cesar. Motivul pentru care clubul de sub Grant a renunțat la achiziționarea fundașului a fost reprezentat de referințele proaste pe care Peseiro le avea despre brazilian. Antrenoul Rapidului l-a antrenat pe Julio Cesar la Real Madrid și știa despre atitudinea nesportivă a acestuia. "Julio Cesar al lui Dinamo e un jucator dificil, strică atmosfera din vestiar și nu prea se trezește dimineața, d-asta nu l-am vrut la Rapid", a spus Taher.
EXCLUSIV/ Taher: "Julio Cesar strică atmosfera în vestiar"

Într-un material care va fi prezentat în ediția tipărită a ProSportului de duminică, patronul Rapidului, Fathi Taher, a declarat că echipa pe care o conduce a avut varianta să-l transfere pe fundașul ajuns la Dinamo, Julio Cesar.

Motivul pentru care clubul de sub Grant a renunțat la achiziționarea fundașului a fost reprezentat de referințele proaste pe care Peseiro le avea despre brazilian. Antrenoul Rapidului l-a antrenat pe Julio Cesar la Real Madrid și știa despre atitudinea nesportivă a acestuia.

"Julio Cesar al lui Dinamo e un jucător dificil, strică atmosfera din vestiar și nu prea se trezește dimineața, d-asta nu l-am vrut la Rapid", a spus Taher.

 

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]