Episod șocant în Liga I!** Colțescu dezvăluie: „Hizo a intrat la vestiar să-mi strângă colegul de gât! Mi-a spus că s-ar fi bucurat dacă muream”

Arbitrul incriminat de vasluieni după meciul cu Gaz Metan Mediaș, Sebastian Colțescu, a vorbit după acuzele ce i s-au adus atât de antrenorul Viorel Hizo, cât și de Adrian Porumboiu.
Episod șocant în Liga I!** Colțescu dezvăluie: "Hizo a intrat la vestiar să-mi strângă colegul de gât! Mi-a spus că s-ar fi bucurat dacă muream"

Arbitrul incriminat de vasluieni după meciul cu Gaz Metan Mediaș, Sebastian Colțescu, a vorbit după acuzele ce i s-au adus atât de antrenorul Viorel Hizo, cât și de Adrian Porumboiu.

Colțescu a recunoscut că a greșit în momentul în care l-a eliminat pe fundașul Paul Papp și a dezvăluit un episod incredibil petrecut în acest sezon de Liga I.

„Domnul Hizo a intrat în vestiar și a vrut să strângă de gât pe domnul Andrei Constantinescu, colegul meu. Domnul Hizo mi-a spus că s-ar fi bucurat dacă muream atunci (nr. red. episodul din urmă cu trei ani). S-a întâmplat la meciul dintre Ceahlăul și FC Vaslui din acest campionat”, a declarat Sebastian Colțescu la Sport.ro.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]