„Dorinel va rămâne în Ghencea 3-4 ani!”

Succesorul lui Dorinel Munteanu pe banca tehnică a Universității Cluj, Gică Mihali, spune că „Neamțul" va confirma la Steaua ca antrenor și că va avea cel mai lung mandat din istoria recentă a clubului roș-albastru. „Am discutat aseară cu el și ne-am încurajat reciproc. Sunt convins că va reuși la Steaua și sper ca în 3-4 ani să ne vedem la aceleași echipe: el la Steaua, iar eu la „U" Cluj. S-auspus vrute și nevrute, a fost criticat pe nedrept. Sa-l lăsăm să muncească pentru că este un antrenor talentat", a declarat Mihali pentru www.prosport.ro.
"Dorinel va rămâne în Ghencea 3-4 ani!"

Succesorul lui Dorinel Munteanu pe banca tehnică a Universității Cluj, Gică Mihali, spune că „Neamțul” va confirma la Steaua ca antrenor și că va avea cel mai lung mandat din istoria recentă a clubului roș-albastru.

„Am discutat aseară cu el și ne-am încurajat reciproc. Sunt convins că va reuși la Steaua și sper ca în 3-4 ani să ne vedem la aceleași echipe: el la Steaua, iar eu la „U” Cluj. S-au spus vrute și nevrute, a fost criticat pe nedrept. Sa-l lăsăm să muncească pentru că este un antrenor talentat”, a declarat Mihali pentru www.prosport.ro.

articol scris de Cristi Jacodi

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]