Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Costin Lazăr: „E prima mea dublă în Liga I”

Costin Lazăr: „E prima mea dublă în Liga I”

Costin Lazăr a declarat la finalul partidei cu Ceahlăul, câștigată de Rapid cu 5-1, că este fericit pentru reușitele sale, și că giuleștenii nu s-au predat încă în lupta pentru Liga Campionilor.
Costin Lazăr: "E prima mea dublă în Liga I"

Costin Lazăr a declarat la finalul partidei cu Ceahlăul, câștigată de Rapid cu 5-1, că este fericit pentru reușitele sale, și că giuleștenii nu s-au predat încă în lupta pentru Liga Campionilor.

"Contează că am câștigat meciul, mă bucur pentru golurile mele, dar mă bucură mai mult victoria de astăzi. Nu am dat niciodată două goluri în Liga I. Mă bucur și pentru că domnul Rada a debutat cu o victorie și că suntem în lupta pentru Liga Campionilor sau Cupa UEFA", a declarat Costin Lazăr, la Antena 1.

Rapid a învins Ceahlăul, scor 5-1, într-o partidă din etapa a 26-a a Ligii I. Ceahlăul a evoluat în 10 oameni încă din minutul 6, când arbitrul Alexandru Tudor l-a eliminat pe Evora, pentru o intrare dură la Cesinha. Costin Lazăr a marcat două dintre golurile Rapidului, în minutele 57 și 90+2.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]