Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Care credeți că sunt motivele plecării lui Mulțescu?

Care credeți că sunt motivele plecării lui Mulțescu?

Gigi Mulțescu a venit la Dinamo "să redreseze corabia", dar a plecat după doar 4 etape. Care credeți că sunt motivele pentru care Mulțescu a ales să plece înainte de finalul turului. Mulțescu a recunoscut că nu mai avea șanse să-și îndeplinească obiectivul, locul 2 în clasament, dar ar putea fi si alte motive care să susțină plecarea sa. Nu s-a înțeles cu acționarii, jucătorii nu l-au dorit la echipă etc.
Care credeți că sunt motivele plecării lui Mulțescu?

Gigi Mulțescu a venit la Dinamo "să redreseze corabia", dar a plecat după doar 4 etape. Care credeți că sunt motivele pentru care Mulțescu a ales să plece înainte de finalul turului. Mulțescu a recunoscut că nu mai avea șanse să-și îndeplinească obiectivul, locul 2 în clasament, dar ar putea fi si alte motive care să susțină plecarea sa. Nu s-a înțeles cu acționarii, jucătorii nu l-au dorit la echipă etc.

Comentează aici de ce crezi că a plecat Mulțescu și spune-ne pe cine ai vrea în locul lui.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]