Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Călăul” CFR-ului: „Nu sunt erou”

„Călăul” CFR-ului: „Nu sunt erou”

"Nu meritam să pierdem acest meci, am jucat de la egal la egal cu o echipă de cupele europene. Cred că dacă vom aborda cu aceeași dăruire și încredere următoarele jocuri, vom reuși să urcăm în clasament. Sunt mândru că sunt căpitabul Unirii. Mă bucur foarte mult că am marcat. Nu sunt eroul acestui meci, mi-am făcut doar datoria", a spus Dâlbea, care a marcat azi al doilea gol din acest sezon.
"Călăul" CFR-ului: "Nu sunt erou"

Căpitanul Unirii Alba Iulia, Răzvan Dâlbea (28 de ani), a adus
în minutul 89 un punct echipei sale la meciul cu CFR.

Nu meritam să pierdem acest meci, am jucat de la egal la
egal cu o echipă de cupele europene. Cred că dacă vom aborda cu
aceeași dăruire și încredere următoarele jocuri, vom reuși să urcăm
în clasament. Sunt mândru că sunt căpitabul Unirii. Mă bucur foarte
mult că am marcat. Nu sunt eroul acestui meci, mi-am făcut doar
datoria
„, a spus Dâlbea, care a marcat azi al doilea gol
din acest sezon.

De remarcat că Dâlbea a făcut junioratul la „U” Cluj, marea rivală
a echipei din Gruia.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]