Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Câinii” au prins curaj: „Campionatul nu s-a terminat! Asta e noua noastră față”

„Câinii” au prins curaj: „Campionatul nu s-a terminat! Asta e noua noastră față”

În ultima etapă a Ligii 1, "câinii" au realizat scorul campionatului în fața celor de la "U" Cluj, scor, 6-0, și anunță că au revenit în lupta pentru locurile superioare.
"Câinii" au prins curaj: "Campionatul nu s-a terminat! Asta e noua noastră față"

În ultima etapă a Ligii 1, „câinii” au realizat scorul campionatului în fața celor de la „U” Cluj, scor, 6-0, și anunță că au revenit în lupta pentru locurile superioare.

Mansaly Boubacar are încredere în echipă și spune că adevărata față a lui Dinamo a fost cea din partida cu „U”.

„Este abia începutul campionatului. Am jucat abia șase etape, campionatul încă nu s-a terminat. Eu am încredere, am încredere în grup și știu că avem jucători buni în această echipă. Și chiar am încredere că putem face mai bine de atât”, a spus Boubacar pentru Dolce Sport.

„Iubesc Dinamo”

„Este noua noastră față pentru că sunt mulți jucători care au venit, echipa e în reconstrucție. Avem talente bune. O să continuăm această muncă împreună cu antrenorul, o să încercăm să avem o coeziune între noi ca să dăm tot ce e mai bun pe teren. Eu sunt un jucător al lui Dinamo și iubesc Dinamo, iubesc aceste culori”, a mai spus Boubacar.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]