Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Borcea: „Dacă Turcu era singur, dădea meciul Stelei”

Borcea: „Dacă Turcu era singur, dădea meciul Stelei”

Președintele executiv al celor de la Dinamo, Cristi Borcea, a ținut să îi dea o replică dură lui Vasile Turcu, care îi criticase pe el și pe Nicolae Badea: "Turcu trebuie să înțeleagă că el nu este Gigi Becali să cheme lumea la restaurant și să dea toată ziua declarații presei
Catalin Muresanu
Borcea: "Dacă Turcu era singur, dădea meciul Stelei"

Președintele executiv al celor de la Dinamo, Cristi Borcea, a ținut să îi dea o replică dură lui Vasile Turcu, care îi criticase pe el și pe Nicolae Badea:

"Turcu trebuie să înțeleagă că el nu este Gigi Becali să cheme lumea la restaurant și să dea toată ziua declarații presei. L-a considerat prietenul meu dar a luat-o pe o cale greșită care face rău clubului Dinamo. Este inandmisibil să arăți semne obscene suporterilor și să îi ameninți că îi dai afară din stadion cu bodyguarzii. Cel mai mult însă ne-a deranjat faptul că el a declarat zilele trecute că dacă ar fi fost singur la Dinamo ar fi dat meciul Stelei." a spus Borcea

Citește mai multe într-un interviu exclusiv cu Cristi Borcea în ediția tipărită a Prosport de mâine

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]