Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Bergodi îl vrea!

Bergodi îl vrea!

Accidentarea lui Eric Bicfalvi din meciul cu Ujpest de la Budapesta a adus un nou pachet de dvd-uri pe masa lui Cristiano Bergodi. Cum singura variantă pentru postul de mijlocaș defensiv a rămas cel puțin pentru o lună tânărul Mihai Onicaș, oficialii steliști au început căutările pentru aducerea unui alt fotbalist de recuperare. Interesul steliștilor s-a oprit în dreptul lui Jherson Enrique Cordoba, un columbian în vârstă de 21 de ani. Ieri, conducerea clubului din bulevardul Ghencea a negat că ar fi făcut vreo ofertă pentr a-l împrumuta pe sud-american, însă surse din cadrul clubului spun că acest lucru se va întâmpla mai mult ca sigur zilele următoare. Cordoba este plăcut de Cristiano Bergodi, italianul alegându-l pe fotbalistul celor de la Club Deportivo La Equidad din cei cinci fotbaliști propuși de diverși impresari. Accidentarea lui Eric Bicfalvi din meciul cu Ujpest de la Budapesta a adus un nou pachet de dvd-uri pe masa lui Cristiano Bergodi. Cum singura variantă pentru postul de mijlocaș defensiv a rămas cel puțin pentru o lună tânărul Mihai Onicaș, oficialii steliști au început căutările pentru aducerea unui alt fotbalist de recuperare. Interesul steliștilor s-a oprit în dreptul lui Jherson Enrique Cordoba, un columbian în vârstă de 21 de ani. Ieri, conducerea clubului din bulevardul Ghencea a negat că ar fi făcut vreo ofertă pentr a-l împrumuta pe sud-american, însă surse din cadrul clubului spun că acest lucru se va întâmpla mai mult ca sigur zilele următoar
Bergodi îl vrea!

Accidentarea lui Eric Bicfalvi din meciul cu Ujpest de la Budapesta a adus un nou pachet de dvd-uri pe masa lui Cristiano Bergodi.

Cum singura variantă pentru postul de mijlocaș defensiv  a rămas cel puțin pentru o lună tânărul Mihai Onicaș, oficialii steliști au început căutările pentru aducerea unui alt fotbalist de recuperare. Interesul steliștilor s-a oprit în dreptul lui Jherson Enrique Cordoba, un columbian în vârstă de 21 de ani. Ieri, conducerea clubului din bulevardul Ghencea a negat că ar fi făcut vreo ofertă pentr a-l împrumuta pe sud-american, însă surse din cadrul clubului spun că acest lucru se va întâmpla mai mult ca sigur zilele următoare. Cordoba este plăcut de Cristiano Bergodi, italianul alegându-l pe fotbalistul celor de la Club Deportivo La Equidad din cei cinci fotbaliști propuși de diverși impresari. 

Â