Becali se simte vinovat pentru loviturile date lui Borcea!** Cum încearcă să se împace cu finu’: „I-am promis că i-l dau pe Bicfalvi!”

După ce Steaua a câștigat lupta cu Dinamo pentru Chipciu și Pârvulescu, "câinii" au contraatacat repede. Oficialii roș-albilor sunt aproape de a transfera 3 jucători: Bicfalvi, Strătilă și Curtean.
Becali se simte vinovat pentru loviturile date lui Borcea!** Cum încearcă să se împace cu finu': "I-am promis că i-l dau pe Bicfalvi!"

După ce Steaua a câștigat lupta cu Dinamo pentru Chipciu și Pârvulescu, „câinii” au contraatacat repede. Oficialii roș-albilor sunt aproape de a transfera 3 jucători: Bicfalvi, Strătilă și Curtean.

Gigi Becali a confirmat tratativele dintre Dinamo și Bicfalvi, anunțate ÎN EXCLUSIVITATE de www.prosport.ro:

„Eu i-am dat voie lui Borcea să vorbească cu Bicfalvi. El e probabil supărat acum. Bicfalvi a avut o opțiunile Dinamo sau Vaslui. Este în ultimele 6 luni și poate să semneze cu cine vrea.

Am probabil o vină față de Borcea, față de Dinamo am reacționat așa cum trebuia. Mi-au spus niște persoane că finu’ e foarte supărat. I-am promis că i-l dau pe Bicfalvi înainte de cele 6 luni”, a spus Gigi Becali la gsptv.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]