Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Becali: „Să dea Dumnezeu să greșească CFR-ul cu UTA”

Becali: „Să dea Dumnezeu să greșească CFR-ul cu UTA”

Imediat după meciul Steaua U Cluj 4 - 0, Gigi Becali a recunoscut, în direct la Sport.ro, că meciul cu "U" Cluj nu a fost unul cu emoții. "La 4-0 nu mai am emoții. Visurile pe care și le fac unii că vom greși, nu se vor îndeplini. Steaua este invincibilă! Am zis că nu o să treacă Clujul de mijlocul terenului și ați văzut că așa a fost! Nu am avut emoții pentru că am deschis repede scorul. A fost un meci în care am stat foarte relaxat mai ales că am marcat în minutul șapte. Să dea Dumnezeu acum de Paște să greșească CFR-ul cu UTA", a încheiat patronul stelist.
Becali: „Să dea Dumnezeu să greșească CFR-ul cu UTA"

Imediat după meciul Steaua U Cluj 4 – 0, Gigi Becali a recunoscut, în direct la Sport.ro, că meciul cu "U"  Cluj nu a fost unul cu emoții.

 

“La 4-0 nu mai am emoții. Visurile pe care și le fac unii că vom greși, nu se vor îndeplini. Steaua este invincibilă! Am zis că nu o să treacă Clujul de mijlocul terenului și ați văzut că așa a fost! Nu am avut emoții pentru că am deschis repede scorul. A fost un meci în care am stat foarte relaxat mai ales că am marcat în minutul șapte. Să dea Dumnezeu acum de Paște să greșească CFR-ul cu UTA”, a încheiat patronul stelist.

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]