Becali s-a sucit: „Poate cumpăr un atacant de 5 milioane!”

Deși a anunțat în mai multe rânduri că dorește să vândă clubul din diverse motive, unul dintre ele fiind criza financiară, patronul Stelei s-a răzgândit. Gigi Becali a anunțat astăzi că a glumit atunci când a spus că va renunța la formația din Ghencea. Mai mult de atât, ca să demonstreze că vorbește serios, latifundiarul a anunțat un potențial transfer la Steaua: un atacant de 5 milioane de euro. "Pe mine nu mă interesează cine e căpitan la Steaua sau cine intră pe teren. Eu vreau să stau liniștit în lojă. Jucători își vor primii primele și salariile la timp, iar Lăcătuș poate face ce vrea. Nu mă interesează. Și e posibil să aveți o surpriză pe criza asta. E posibil să cumpăr un atacant de 5 milioane", a spus Becali la Sport.ro.
Becali s-a sucit: "Poate cumpăr un atacant de 5 milioane!"

Deși a anunțat în mai multe rânduri că dorește să vândă clubul din diverse motive, unul dintre ele fiind criza financiară, patronul Stelei s-a răzgândit. Gigi Becali a anunțat astăzi că a glumit atunci când a spus că va renunța la formația din Ghencea.

Mai mult de atât, ca să demonstreze că vorbește serios, latifundiarul a anunțat un potențial transfer la Steaua: un atacant de 5 milioane de euro.

"Pe mine nu mă interesează cine e căpitan la Steaua sau cine intră pe teren. Eu vreau să stau liniștit în lojă. Jucători își vor primii primele și salariile la timp, iar Lăcătuș poate face ce vrea. Nu mă interesează. Și e posibil să aveți o surpriză pe criza asta. E posibil să cumpăr un atacant de 5 milioane", a spus Becali la Sport.ro.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]