Bănel: „Meciul cu Gaz Metan a fost o repetiție pentru CFR!”

Mijlocașul Stelei, Bănel Nicoliță, a declarat după meciul câștigat de echipa sa în fața echipei Gaz Metan, că este fericit că a marcat și consideră că echipa și-a luat revanșa după meciul cu Bayern: "Ne-am luat revanșa după meciul cu Bayern, ne-a durut foarte mult acea înfrângere. Pentru mine a fost mai greu să stau în tribună decât pe teren. Acest meci a fost și o repetiție pentru meciul cu CFR Cluj, echipa va arăta altfel cu Mirel, Ovidiu Petre și Pleșan", a spus marcatorul primului gol din meciul Steaua - Gaz Metan. Jucătorul echipei din Ghencea a spus că a forțat în meciul cu Pandurii și de aceea n-a putut juca în meciul cu Lituania: "Am vrut neapărat să joc cu Pandurii, după meci am resimțit dureri. Vreau să joc cu Franța", a spus Bănel.
Bănel: "Meciul cu Gaz Metan a fost o repetiție pentru CFR!"

Mijlocașul Stelei, Bănel Nicoliță, a declarat după meciul câștigat de echipa sa în fața echipei Gaz Metan, că este fericit că a marcat și consideră că echipa și-a luat revanșa după meciul cu Bayern:

"Ne-am luat revanșa după meciul cu Bayern, ne-a durut foarte mult acea înfrângere. Pentru mine a fost mai greu să stau în tribună decât pe teren. Acest meci a fost și o repetiție pentru meciul cu CFR Cluj, echipa va arăta altfel cu Mirel, Ovidiu Petre și Pleșan", a spus marcatorul primului gol din meciul Steaua – Gaz Metan.

Jucătorul echipei din Ghencea a spus că a forțat în meciul cu Pandurii și de aceea n-a putut juca în meciul cu Lituania:

"Am vrut neapărat să joc cu Pandurii, după meci am resimțit dureri. Vreau să joc cu Franța", a spus Bănel.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]