Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Bălan și Varga au semnat cu Unirea până la vară

Bălan și Varga au semnat cu Unirea până la vară

Tiberiu Bălan și Dacian Varga au semnat în urmă cu puțin timp cu Unirea Urziceni. Cei doi s-au înțeles cu gruparea ialomițeană pentru contracte valabile până la finele acestui sezon. Varga și Bălan au ajuns de la Sportul la Urziceni după ce Marian Iancu a refuzat să pătească două milioane de euro pentru a-i aduce în curtea Timișoarei.
Bălan și Varga au semnat cu Unirea până la vară

Tiberiu Bălan și Dacian Varga (foto) au semnat în urmă cu puțin timp cu Unirea Urziceni. Cei doi s-au înțeles cu gruparea ialomițeană pentru contracte valabile până la finele acestui sezon.

Varga și Bălan au ajuns de la Sportul la Urziceni după ce Marian Iancu a refuzat să pătească două milioane de euro pentru a-i aduce în curtea Timișoarei.

Noile achiziții ale echipei lui Dan Petrescu vor fi prezentate, în mod oficial, mâine, în cadrul unei conferințe de presă.