Au vrut să scoată de la Porumboiu GAURA dată de Steaua! **Culisele unui transfer picat și de ce nu stă în picioare explicația Vasluiului

Acum o săptămână, Adrian Popa, mijlocașul de bandă al Concordiei era ca și transferat la FC Vaslui, numai că între timp lucrurile s-au schimbat cu 180 de grade, iar jucătorul s-a întors la Chiajna. Cele două părți nu s-au înțeles la bani, chiar dacă moldovenii ar fi acuzat că jucătorul nu a trecut testele fizice. Pentru a demonstara că aceasta a fost doar o speculație, Popa a efectuat ieri aceste teste, de această dată pentru echipa ilfoveană, și a ieșit primul.
Au vrut să scoată de la Porumboiu GAURA dată de Steaua! **Culisele unui transfer picat și de ce nu stă în picioare explicația Vasluiului

Acum o săptămână, Adrian Popa, mijlocașul de bandă al Concordiei era ca și transferat la FC Vaslui, numai că între timp lucrurile s-au schimbat cu 180 de grade, iar jucătorul s-a întors la Chiajna.

Cele două părți nu s-au înțeles la bani, chiar dacă moldovenii ar fi acuzat că jucătorul nu a trecut testele fizice. Pentru a demonstara că aceasta a fost doar o speculație, Popa a efectuat ieri aceste teste, de această dată pentru echipa ilfoveană, și a ieșit primul.

7 goluri în 56 de partide a înscris Adi Popa pentru Vaslui

400 de mii de euro cere Chiajna pentru transferul lui Tony

0 euro a cheltuit Steaua pentru achiziționarea lui Adi Rocha, Filip și Doru Bratu, de la Chiajna

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]