Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Ar fi bun și un egal”

„Ar fi bun și un egal”

„Ambele echipe sunt în foame de puncte, dar sper ca noi să ne bucurăm la final de victorie. Avem un moral bun, sperăm să legăm câteva rezultate pozitive. Craiova are în lot mai multe individualități. Nu am fi triști dacă am obține un egal, dar vom aborda meciul la victorie", a declarat Verdeș, care a jucat în Bănie între 2001 și 2003. Meciul Craiova - Alba se va juca sâmbătă seara, de la ora 21.45, partida urmând să fie transmisă în format LIVE-text pe www.prosport.ro.
„Ar fi bun și un egal"

Jucătorii lui Falub vor să se întoarcă neînvinși din
Bănie.

Ambele echipe sunt în foame de puncte, dar sper ca noi să
ne bucurăm la final de victorie. Avem un moral bun, sperăm să legăm
câteva rezultate pozitive. Craiova are în lot mai multe
individualități. Nu am fi triști dacă am obține un egal, dar vom
aborda meciul la victorie
„, a declarat Verdeș, care a
jucat în Bănie între 2001 și 2003.

Meciul Craiova – Alba se va juca sâmbătă seara, de la ora 21.45,
partida urmând să fie transmisă în format LIVE-text pe
www.prosport.ro.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]