Acasa » Fotbal Extern » Stranieri » „Mutule, pun eu un milion, vino la Roma!”

„Mutule, pun eu un milion, vino la Roma!”

Gazzetta dello sport dezvăluie că in perioada tratativelor dintre Roma și Fiorentina, Totti i-a trimis un sms lui Mutu prin care se arăta dispus să plătească un milion pentru ca "briliantul" să semneze cu gruparea din capitala Italiei. "E aproape gata transferul. Pun eu un milion, vino la Roma. " ar fi scris căpitanul Romei în mesaj. Capitanul giallorossilor si-a aratat in mai multe randuri dorinta de a juca alaturi de atacantul Fiorentinei. In cele din urma, Mutu a ramas sub comanda lui Prandelli, dar romanii au spus in mai multe randuri ca, prin aducerea lui Mutu, si-ar fi asigurat titlul.
"Mutule, pun eu un milion, vino la Roma!"

Gazzetta dello sport dezvăluie că în perioada tratativelor dintre Roma și Fiorentina, Totti i-a trimis un sms lui Mutu prin care se arăta dispus să plătească un milion pentru ca "Briliantul" să semneze cu gruparea din capitala Italiei. "E aproape gata transferul. Pun eu un milion, vino la Roma. " ar fi scris căpitanul Romei în mesaj.

Căpitanul giallorossilor și-a arătat în mai multe rănduri dorința de a juca alături de atacantul Fiorentinei. În cele din urmă, Mutu a rămas sub comanda lui Prandelli, dar romanii au spus în mai multe rânduri că, prin aducerea lui Mutu, și-ar fi asigurat titlul.

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]