Acasa » Fotbal Extern » Stranieri » Mihajlovici, dezamăgit de Mutu:** „Mă așteptam la mai mult de la el”

Mihajlovici, dezamăgit de Mutu:** „Mă așteptam la mai mult de la el”

Tehnicianul echipei Fiorentina, Sinisa Mihajlovici, a declarat după meciul cu Juventus Torino, scor 0-0, din etapa a XXXIII-a a campionatului Italiei, că se aștepta la mai mult de la atacantul Adrian Mutu în acest joc, informează fiorentina.it.
Mihajlovici, dezamăgit de Mutu:** "Mă așteptam la mai mult de la el"

Tehnicianul echipei Fiorentina, Sinisa Mihajlovici, a declarat
după meciul cu Juventus Torino, scor 0-0, din etapa a XXXIII-a a
campionatului Italiei, că se aștepta la mai mult de la atacantul
Adrian Mutu în acest joc, informează fiorentina.it.

„Mă așteptam la mai mult de la Mutu, chiar dacă astăzi a
făcut un joc bun”
, a spus Mihajlovici.

Tehnicianul a precizat că Fiorentina ar fi meritat să învingă în
partida cu Juventus, deoarece a dominat. „Băieții au jucat foarte
bine încercând să câștige, am dat totul”, a adăugat el.

Adrian Mutu a fost integralist în partida de duminică.

Sursa: Mediafax

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]