Marius Șumudică, așa cum n-a mai fost văzut vreodată! A ieșit din izolare și a apărut cu mască și mănuși împotriva coronavirus

Alin Grigore
Marius Șumudică, așa cum n-a mai fost văzut vreodată! A ieșit din izolare și a apărut cu mască și mănuși împotriva coronavirus
Marius Sumudica

Marius Șumudică (49 de ani), antrenorul lui Gaziantep, a plecat din Turcia imediat cum a apărut pandemia de coronavirus și s-a întors în România, unde imediat a intrat la izolare timp de 14 zile.

Bogdan Andone, cumnatul lui Șumudică și antrenorul Astrei, a povestit că tehnicianul turcilor abia acum a ieșit din izolare și și-a făcut simțită prezența cu masca de preotecție pe față.

„Vecinul (n.r. Marius Șumudică) a apărut astăzi pentru prima dată, după 14 zile, a ieșit cu mască. Are un câine acum, extrem de furios, cățel de buzunar îi zic eu, extrem de agresiv.

A fost extrem de inspirat să plece în acel moment, altfel nu reușea să ajungă acasă și ținând cont de problema avută în decembrie, chiar spune că e posibil să fi avut virusul.

Și staff-ul lui, o săptămână, au fost toți extrem de slăbiți”, a declarat Bogdan Andone la Digi Sport.

20.921 de cazuri de coronavirus s-au înregistrat până acum în Turcia, unde au și murit 425 de persoane. În România 3.183 de persoane au fost infectate cu COVID-19, iar 133 de oameni au murit.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]