Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » Ogăraru: „A fost greu să joc împotriva lui Mutu”

Ogăraru: „A fost greu să joc împotriva lui Mutu”

Fundașul Stelei, George Ogăraru, este nemulțumit de remiza, 0-0, de la Florența și a declarat că i-a fost greu să joace împotriva lui Adrian Mutu. "E prima oară când joc împotriva lui Mutu, e un adversar dificil, însă nu se poate spune că eu am dus greul echipei, toată echipa a dus greul. Trebuia să câștigăm, noi am fi meritat victoria.". a spus Ogăraru
Ogăraru: "A fost greu să joc împotriva lui Mutu"

Fundașul Stelei, George Ogăraru, este nemulțumit de remiza, 0-0, de la Florența și a declarat că i-a fost greu să joace împotriva lui Adrian Mutu.

"E prima oară când joc împotriva lui Mutu, e un adversar dificil, însă nu se poate spune că eu am dus greul echipei, toată echipa a dus greul. Trebuia să câștigăm, noi am fi meritat victoria.". a spus Ogăraru

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]