Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » Mutu: „Suporterii steliștii ne-au făcut de râs”

Mutu: „Suporterii steliștii ne-au făcut de râs”

Mutu s-a arătat dezamăgit de comportamentul suporterilor roș-albaștrilor. „Fanii Stelei sunt singurii care mă înjură în țară aproape meci de meci. Apoi, la Florența, ei mă înjurau în italiană, doar ca să-i audă lumea. Ne-au făcut de râs, dar ăsta este nivelul lor de civilizație", a spus Mutu, despre care presa din Italia scrie că îl va urma pe Prandelli în cazul în care acesta va pleca de la Fiorentina, cel mai probabil la Juventus.

Mutu s-a arătat dezamăgit de comportamentul suporterilor roș-albaștrilor. „Fanii Stelei sunt singurii care mă înjură în țară aproape meci de meci.

Apoi, la Florența, ei mă înjurau în italiană, doar ca să-i audă lumea. Ne-au făcut de râs, dar ăsta este nivelul lor de civilizație”, a spus Mutu, despre care presa din Italia scrie că îl va urma pe Prandelli în cazul în care acesta va pleca de la Fiorentina, cel mai probabil la Juventus.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]