Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » „Fiorentina nu e Chelsea! Trebuie să o învingem!”

„Fiorentina nu e Chelsea! Trebuie să o învingem!”

Valeriu Argăseală spune că Dorinel este într-o situație dificilă din cauza accidentărilor care au decimat echipa din Ghencea. Totuși, președintele Stelei afirmă că Fiorentina este mult mai slabă decât Chelsea și "roș-albaștrii" trebuie să se impună. "Ne confruntăm cu mari probleme de efectiv. E o situație delicată, nu știu ce va face Dorinel. Cu toate acestea, Fiorentina nu e de nivelul lui Chelsea și trebuie să o învingem", a declarat Argăselă
"Fiorentina nu e Chelsea! Trebuie să o învingem!"

Valeriu Argăseală spune că Dorinel este într-o situație dificilă din cauza accidentărilor care au decimat echipa din Ghencea.

Totuși, președintele Stelei afirmă că Fiorentina este mult mai slabă decât Chelsea și "roș-albaștrii" trebuie să se impună.

"Ne confruntăm cu mari probleme de efectiv. E o situație delicată, nu știu ce va face Dorinel. Cu toate acestea, Fiorentina nu e de nivelul lui Chelsea și trebuie să o învingem", a declarat Argăseală

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]