Dragutinovic, al doilea autogol pe Ghencea!

24 nov 2009 66 afişări Comentează şi tu Liga Campionilor
Dragutinovic, al doilea autogol pe Ghencea! Dragutinovic, al doilea autogol pe Ghencea!

Unirea a deschis scorul pe Ghencea şi, la pauza "celui maiimportant meci de după Revoluţie" se putea gândi la calificarea înprimăvara Ligii. Dupa primele 45 de minute, Urziceniul este aproapede o performanţă care i-a fost refuzată Stelei în duelurile cuspaniolii! Roş-albaştrii au pierdut de fiecare dată cu andaluzii peGhencea, în ultimele două întâlniri. Ialomiţenii trebuie să îimulţumească croatului Dragutinovic, care, coincidenţă, nu este laprimul autogol pe Ghencea!

Autogolul lui Ivica Dragutinovic din minutul 45 a fost precedat deo lovitură asemănătoare cu câţiva ani în urmă.

Steaua a câştigat cu 2-0 un meci din grupele Cupei UEFA, cuStandard Liege. Steaua era condusă de Walter Zenga, iar mingeatrimisă în proprie poartă de actualul fundaş al Sevillei a plecatdin piciorul lui Dorinel Munteanu.