Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » „Dacă jucăm cum știm noi, nu vom avea probleme cu Steaua”

„Dacă jucăm cum știm noi, nu vom avea probleme cu Steaua”

Atacantul român al Fiorentinei, Adrian Mutu, spune că are emoții înaintea partidei cu Steaua, dar este pregătit să dea totul pe teren pentru ca echipa sa să învingă. "Am emoții înaintea acestui joc, dar voi da totul pentru a câștiga. Cunosc jucătorii Stelei, dar nu am urmărit foarte mult jocul Stelei în ultimul timp. Dacă jucăm cum știm noi, la valoarea pe care o avem, nu cred că vom avea probleme. Cred că Steaua are mai multă experiență europeană decât Fiorentina, dar nu ne sperie acest lucru. Steaua e o echipă bună, dar nu printre cele mai bune din Champions League", a spus Mutu
"Dacă jucăm cum știm noi, nu vom avea probleme cu Steaua"

Atacantul român al Fiorentinei, Adrian Mutu, spune că are emoții înaintea partidei cu Steaua, dar este pregătit să dea totul pe teren pentru ca echipa sa să învingă.

"Am emoții înaintea acestui joc, dar voi da totul pentru a câștiga. Cunosc jucătorii Stelei, dar nu am urmărit foarte mult jocul Stelei în ultimul timp. Dacă jucăm cum știm noi, la valoarea pe care o avem, nu cred că vom avea probleme. Cred că Steaua are mai multă experiență europeană decât Fiorentina, dar nu ne sperie acest lucru. Steaua e o echipă bună, dar nu printre cele mai bune din Champions League", a spus Mutu

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]