Acasa » Fotbal Extern » International » Lehmann vrea să se întoarcă în Bundesliga

Lehmann vrea să se întoarcă în Bundesliga

Portarul celor de la Arsenal Jens Lehmann vrea să se întoarcă în Germania la finalul carierei. Ajuns la 38 de ani portarul "tunarilor" vrea să se întoarcă în țara natală și se pare că VFB Stuttgart este în pole-position pentru a-l transfera.Se pare că Stuttgart a început discuțiile cu Lehmann înainte de plecarea naționalei Germaniei în turneul de pregătire pentru EURO 2008 de la Mallorca.O eventuală mutare în Bundesliga la sfârșit de carieră ar fi cea mai bună opțiune pentru portarul german al celor de la Arsenal ajuns la o vârstă înaintată.Lehmann a apărat de 53 de ori poarta Germaniei fiind unul din cei mai apreciați portari.
Lehmann vrea să se întoarcă în Bundesliga

Portarul celor de la Arsenal Jens Lehmann vrea să se întoarcă în Germania la finalul carierei.

Ajuns la 38 de ani portarul "tunarilor" vrea să se întoarcă în țara natală și se pare că VFB Stuttgart este în pole-position pentru a-l transfera
.
Se pare că Stuttgart a început discuțiile cu Lehmann înainte de plecarea naționalei Germaniei în turneul de pregătire pentru EURO 2008 de la Mallorca.

O eventuală mutare în Bundesliga la sfârșit de carieră ar fi cea mai bună opțiune pentru portarul german al celor de la Arsenal ajuns la o vârstă înaintată.

Lehmann a apărat de 53 de ori poarta Germaniei fiind unul din cei mai apreciați portari.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]