Arbitrul făcut PRAF de Becali, delegat în Europa League!** „SIGUR are ceva cu Steaua”

Arbitrii Alexandru Tudor și Ovidiu Hațegan vor conduce la centru meciuri din manșa secundă a play-of-ului Ligii Europa, programate joi. Astfel, Alexandru Tudor va arbitra meciul Alania Vladikavkaz - Beșiktaș, care va avea loc în Rusia, de la ora locală 20.00. În tur, scorul a fost 3-0 în favoarea echipei din Turcia.
Arbitrul făcut PRAF de Becali, delegat în Europa League!** "SIGUR are ceva cu Steaua"

Arbitrii Alexandru Tudor și Ovidiu Hațegan vor conduce la centru meciuri din manșa secundă a play-of-ului Ligii Europa, programate joi.

Astfel, Alexandru Tudor va arbitra meciul Alania Vladikavkaz – Beșiktaș, care va avea loc în Rusia, de la ora locală 20.00. În tur, scorul a fost 3-0 în favoarea echipei din Turcia.

Ovidiu Hațegan a fost desemnat central la meciul Sporting Lisabona – Nordsjælland, programat de la ora 23.15. Rezervă va fi Istvan Kovacs. În tur, portughezii și danezii au remizat, scor 0-0.

Gigi Becali a pornit o serie de atacuri la adresa lui Hațegan, după ce acesta a acordat un penalty Astrei, în partida cu Steaua (2-1). Patronul roș-albaștrilor susține că Hațegan și Kovacs sunt arbitrii care „au ceva cu Steaua”.

„E ceva cu acest Hațegan. Mi-a spus și Argăseală, Hațegan și Kovacs sigur au ceva cu noi. Eu cred că Hațegan e arbitrul lui Dinamo.

Poate fi o filieră rămasă prin Buduru. Sunt 500% sigur că „finul” nu face ceva împotriva mea, îmi pun capul că Borcea nu face nimic împotriva mea. „, a spus Becali.

MEDIAFAX

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]