Acasa » Fotbal Extern » Campionate Externe » VIDEO Messi a fost pus căpitan, iar argentinianul și-a făcut o super-echipă! Ultimul ales a fost Ronaldo, luat de pe terenul de volei

VIDEO Messi a fost pus căpitan, iar argentinianul și-a făcut o super-echipă! Ultimul ales a fost Ronaldo, luat de pe terenul de volei

Un cunoscut producător de telefonie mobilă și electronice a reușit să adune 11 fotbaliști de clasă mondială într-un spot publicitar care ar putea, fără prea mari probleme, să devină un blockbuster la Hollywood.
VIDEO Messi a fost pus căpitan, iar argentinianul și-a făcut o super-echipă! Ultimul ales a fost Ronaldo, luat de pe terenul de volei

Imaginile cu fotbaliști care luptă cu o forță extraterestră sunt neprețuite și prind la public. Un cunoscut producător de telefonie mobilă și electronice a reușit să adune 11 fotbaliști de clasă mondială într-un spot publicitar care ar putea, fără prea mari probleme, să devină un blockbuster la Hollywood. 

Astfel, Messi, El Shaarawy, Goetze, Ronaldo, Falcao, Rooney, Casillas plus alți patrufotbaliști sunt recrutați de Beckenbauer pentru a salva lumea de invazia extraterestră. Interesant este modul companiei de a alege ordinea în care cei 11 sunt recrutați și acceptul lui Cristiano Ronaldo de a-i fi inferior lui Messi chiar și într-un spot publicitar. 

VEZI AICI RECLAMA!