Neymar, aproape de Real după ce Santos a refuzat oferta Barcelonei

Răsturnare de situație în cazul transferului lui Neymar. Fc Santos a refuzat oferta Barcelonei pentru jucător, care ar putea ajunge acum la Real Madrid! Catalanii au oferit 20 de milioane de euro, în încercarea de a specula refuzul lui Neymar de a-și prelungi contracul, care expiră în 2014. "Real este interesat de Neymar", a spus Odilo Rodrigues, președintele interimar al clubului, care a mai spus că "albii" nu au făcut încă nicio ofertă oficială pentru jucător.
Neymar, aproape de Real după ce Santos a refuzat oferta Barcelonei

Răsturnare de situație în cazul transferului lui Neymar. Fc Santos a refuzat oferta Barcelonei pentru jucător, care ar putea ajunge acum la Real Madrid!  Catalanii au oferit 20 de milioane de euro, în încercarea de a specula refuzul lui Neymar de a-și prelungi contracul, care expiră în 2014.

„Real este interesat de Neymar”, a spus Odilo Rodrigues, președintele interimar al clubului, care a mai spus că „albii” nu au făcut încă nicio ofertă oficială pentru jucător.

Neymar este deținut în coproprietate, 55% Santos și 45% firma DIS. Presa din Spania scrie că proprietarii lui Neymar cer în jur de 50 de milioane de euro pentru atacantul de 21 de ani. Negocierile dintre Barcelona și Santos vor continua însă, declarația lui Rodrigues fiind făcută, probabil, pentru a-i speria pe catalani.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]
Parteneri
VIDEO | Ambasadorul SUA la București are rădăcini EST-EUROPENE, dar tot nu s-a putut hotărî: sarmale sau burgeri?
Mediafax
EX-regina filmelor pentru adulți și-a mărit serios 'moșia'! Viața nouă pe care și-a construit-o în Caraș-Severin
Cancan.ro
România are producții record, deși seceta a lovit Europa. Expert: „Niciodată în istoria sa nu a avut asemenea volume”
Adevarul.ro
Marius Măldărăşanu a susţinut că Andrei Nicolescu a încercat să-l păcălească, iar preşedintele lui Dinamo i-a dat replica: ”Asta a fost istoria”
Orangesport
Imagini fascinante cu Elena Udrea în costum de baie. Fostul politician și-a etalat silueta pe litoralul românesc
Ce se întâmplă, doctore?
Croația | Skywalk Biokovo, platforma de sticlă suspendată la 1.228 de metri altitudine. Cât plătesc turiștii pentru senzația de a păși deasupra prăpastiei și ce trebuie să știe înainte de urcare
Economedia
BANCUL ZILEI. Bulișor: – Tată, azi la școală băieții au scris înjurături pe tablă
Râzi cu lacrimi
Astronomii au descoperit un „mega-Pământ” de 23 de ori mai greu decât planeta noastră
Descopera.ro
4.000 lei amendă tuturor românilor care locuiesc la casă și fac acest lucru în curte, crezând că nu îi vede nimeni
Cancan.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Ciao.ro
Sony lansează ediții limitate de console PlayStation 5
Go4Games
Cum arată un BMW X5 cu motor V10 și transmisie manuală?
Promotor.ro