Acasa » Fotbal Extern » Campionate Externe » Florescu, integralist în APOEL – Omonia 2-0. Brănescu a fost rezervă pentru oaspeți

Florescu, integralist în APOEL – Omonia 2-0. Brănescu a fost rezervă pentru oaspeți

Omonia Nicosia, cu George Florescu (31 de ani) integralist, a pierdut, sâmbătă, cu scorul 2-0, meciul din deplasare cu APOEL, în etapa a 23-a din Cipru.
Florescu, integralist în APOEL - Omonia 2-0. Brănescu a fost rezervă pentru oaspeți

Omonia Nicosia, cu George Florescu (31 de ani) integralist, a pierdut, sâmbătă, cu scorul 2-0, meciul din deplasare cu APOEL, în etapa a 23-a din Cipru.

Mijlocașul român a primit cartonașul galben în minutul 80. Portarul Laurențiu Brănescu (21 de ani) a fost rezervă la Omonia.

Efrem a marcat cele două goluri pentru APOEL, în minutele 9 și 42.

După cea de-a șasea victorie consecutivă în campionat, APOEL este pe primul loc în clasament, cu 53 de puncte. Omonia se află pe cinci, cu 40 de puncte.

Mediafax

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]