Alarmă în trupa lui Diego Simeone! Un jucător de la Atletico Madrid a fost depistat cu COVID-19 și a fost izolat de urgență

Alarmă în trupa lui Diego Simeone! Un jucător de la Atletico Madrid a fost depistat cu COVID-19 și a fost izolat de urgență

Este panică la Atletico Madrid. Unul dintre jucătorii testați miercuri a fost depistat pozitiv, anunță „Marca”. Este vorba de brazilianul Renan Lodi. Jucătorul de 21 de ani are simptome și a fost izolat de urgență.

Vestea pică într-un moment delicat. Campionatul spaniol este oprit de la începutul lunii martie și în aceste zile se discută reluarea campionatului.

Antrenorul lui Leganes a acordat un interviu în presa mexicană. Javier Agueirre a dezvăluit că oficialii din „La Liga” i-au anunțat pe conducătorii cluburilor că sezonul va reîncepe pe data de 20 iunie. Meciurile se vor disputa pe durata a cinci săptămâni.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]