Acasa » Alte Sporturi » Handbal » Tadici a părăsit Oltchim!

Tadici a părăsit Oltchim!

Gheorghe Tadici și-a reziliat, pe cale amiabilă, contractul cu campioana României, Oltchim Râmnicu Vâlcea. Decizia lui a fost luată în urma unei întrevederi avută astăzi cu managerul general al formației din Râmnicu Vâlcea, Constantin Roibu.
Tadici a părăsit Oltchim!

Gheorghe Tadici și-a reziliat, pe cale amiabilă, contractul cu campioana României, Oltchim Râmnicu Vâlcea. Decizia lui a fost luată în urma unei întrevederi avută astăzi cu managerul general al formației din Râmnicu Vâlcea, Constantin Roibu. Gheorghe Tadici a susținut că peste câteva zile va face unele dezvăluiri incendiare vizavi de plecarea lui de la Oltchim, Ioan Gavrilescu și Nicolae Luca fiind acuzați că au contribuit decisiv la acest deznodământ.

La această oră Gheorghe Tadici susține o conferință de presă la Râmnicu Vâlcea.

Vom reveni cu amănunte!

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]