FOTO** Imaginea etapei în Italia! Un stadion întreg a râs de el în timp ce Mutu făcea SHOW pe teren

Meciul în care Adrian Mutu a marcat golurile 100 și 101 în Serie A, Cesena - Novara, 3-1, a oferit imaginea etapei în Italia.
FOTO** Imaginea etapei în Italia! Un stadion întreg a râs de el în timp ce Mutu făcea SHOW pe teren

Meciul în care Adrian Mutu a marcat golurile 100 și 101 în Serie A, Cesena – Novara, 3-1, a oferit imaginea etapei în Italia.

Jucătorul oaspeților, Leandro Rinaudo, a intrat pe teren cu un tricou pe care responsabilii cu echipamentul ai celor de la Novara nu au reușit să-i scrie numele corect. Fundașul italian a trebuit să suporte ironiile spectatorilor, care l-au strigat tot meciul „Rinuado”.

Fotbalistul care a evoluat și la Palermo, Cesena, Siena și Juventus este împrumutat în acest sezon de Napoli la Novara, pentru care a debutat chiar în partida contra Cesenei lui Mutu.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]