Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Torje a trecut cu bine vizita medicală!** Italienii l-au supus investigațiilor timp de 15 ore!

Torje a trecut cu bine vizita medicală!** Italienii l-au supus investigațiilor timp de 15 ore!

Gabi Torje a trecut cu bine de vizita medicală de la Udinese. Italienii au vrut să se asigure că jucătorul este perfect sănătos și l-au supus unor investigații timp de 15 ore!
Torje a trecut cu bine vizita medicală!** Italienii l-au supus investigațiilor timp de 15 ore!

Gabi Torje a trecut cu bine de vizita medicală de la Udinese. Italienii au vrut să se asigure că jucătorul este perfect sănătos și l-au supus unor investigații timp de 15 ore!

„A fost obositor, în prima zi am stat 10 ore la vizita medicală, a doua zi am stat 5 ore. Așa se fac investigațiile la ei. Nu am apucat să mă întâlnesc cu colegii de la Udinese pentru că acolo e întrerupt campionatul și ei au primit liber. Am fost singur la stadion. Nu am avut emoții, știam că sunt sănătos”, a spus Torje la sosirea în România.

30.000 euro pe lună este salariul lui Torje

5 ani este durata contractului la Udinese

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]