„Am luat 3 puncte!** Cum să fiu nemulțumit?”

Președintele Stelei a declarat că, în ciuda jocului slab prestat de elevii lui Marius Lăcătuș, importante sunt cele 3 puncte obținute în partida cu CS Otopeni. Valeriu Argăseală l-a lăudat pe grecul Kapetanos, care a înscris din nou un gol decisiv pentru Steaua. "Cum să fiu nemulțumit? Am luat 3 puncte! Otopeni a făcut egal cu Dinamo și Timișoara. Victoria e victorie, nu mai contează scorul! Mă bucur pentru Kapetanos, pentru că a dat gol și cu piciorul. Nu trebuie să ne uităm la ceilalți. Nu se pune problema demiterii lui Lăcătuș. Am trecut de un hop cu echipa, pentru că până acum nu băteam echipe ca Otopeni, care se apărau mult.", a spus Argăseală după meci.
"Am luat 3 puncte!** Cum să fiu nemulțumit?"

Președintele Stelei a declarat că, în ciuda jocului slab prestat de elevii lui Marius Lăcătuș, importante sunt cele 3 puncte obținute în partida cu CS Otopeni.

Valeriu Argăseală l-a lăudat pe grecul Kapetanos, care a înscris din nou un gol decisiv pentru Steaua.

"Cum să fiu nemulțumit? Am luat 3 puncte! Otopeni a făcut egal cu Dinamo și Timișoara. Victoria e victorie, nu mai contează scorul! Mă bucur pentru Kapetanos, pentru că a dat gol și cu piciorul. Nu trebuie să ne uităm la ceilalți. Nu se pune problema demiterii lui Lăcătuș. Am trecut de un hop cu echipa, pentru că până acum nu băteam echipe ca Otopeni, care se apărau mult.", a spus Argăseală după meci.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]