Curtean a semnat cu Poli

Alex Curtean a semnat ieri cu Timișoara. "Începând de la 1 februarie, Curtean este jucătorul clubului nostru, urmând să fie împrumutat până în vara acestui an la Mediaș", a zis directorul executiv al lui Poli, Gheorghe Chivorchian. Mijlocașul a ratat deplasarea cu Gaz în Antalya deoarece a fost învoit pentru a semna actele cu Poli.

Alex Curtean a semnat ieri cu Timișoara. “Începând de la 1 februarie, Curtean este jucătorul clubului nostru, urmând să fie împrumutat până în vara acestui an la Mediaș”, a zis directorul executiv al lui Poli, Gheorghe Chivorchian. Mijlocașul a ratat deplasarea cu Gaz în Antalya deoarece a fost învoit pentru a semna actele cu Poli.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]