Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Transferurile Stelei au fost prost făcute și acum se vede!”

„Transferurile Stelei au fost prost făcute și acum se vede!”

Fostul mare portar al Stelei, Ion Voinescu, spune că în Ghencea se văd rezultatele campaniei dezastruoase de transferuri. Voinescu crede că persoana care a adus jucători la echipă nu are ochi de scouter și acum această stare de fapt a ieșit la iveală. Despre portarii din Liga I, fostul portar stelist crede că Zapata și Lobonț sunt cei mai buni goal-keeperi. "După părerea mea cei mai buni portari din țara noastră în acest moment sunt Zapata și Lobont. Dani Coman a avut multe probleme de aceea nu pot spune nimic de el. Cât de afară cred că Buffon, dar nici Casillas nu este rău. Cine a făcut până acum transferurile la echipă nu a avut ochi, iar acum se vede.", a spus Ion Voinescu, la sptfm.
"Transferurile Stelei au fost prost făcute și acum se vede!"

Fostul mare portar al Stelei, Ion Voinescu, spune că în Ghencea se văd rezultatele campaniei dezastruoase  de transferuri. Voinescu crede că persoana care a adus jucători la echipă nu are ochi de scouter și acum această stare de fapt a ieșit la iveală. Despre portarii din Liga I, fostul portar stelist crede că Zapata și Lobonț sunt cei mai buni goal-keeperi.

"După părerea mea cei mai buni portari din țara noastră în acest moment sunt Zapata și Lobont. Dani Coman a avut multe probleme de aceea nu pot spune nimic de el. Cât de afară cred că Buffon, dar nici Casillas nu este rău. Cine a făcut până acum transferurile la echipă nu a avut ochi, iar acum se vede.", a spus Ion Voinescu, la sptfm.