Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Mircea Sandu spune că îmi bat joc de timișoreni, dar eu am asigurat bugetul lui Poli!”

„Mircea Sandu spune că îmi bat joc de timișoreni, dar eu am asigurat bugetul lui Poli!”

Marian Iancu spune că relația cu Federația Română de Fotbal a fost cea mai mare dezamăgire din anul 2008. Patronul Timișoarei afirmă că a asigurat bugetul echipei pentru o lungă perioadă de timp și afirmațiile lui Mircea Sandu, care spune că își bate joc de timișoreni, sunt nefondate. "În 2008 cea mai mare dezamăgire a fost relația cu FRF, pentru că aceasta nu a facut nici un pas spre a se moderniza și din păcate nici nu încearcă. Președintele FRF a spus că-mi bat joc de timișoreni, să-mi explice el cum îmi bat joc când eu am asigurat bugetul lui Poli Timișoara pentru o lungă perioadă de timp.", a spus Marian Iancu, pentru sptfm.
27 dec. 2008, 11:51, Fotbal Intern
"Mircea Sandu spune că îmi bat joc de timișoreni, dar eu am asigurat bugetul lui Poli!"

Marian Iancu spune că relația cu Federația Română de Fotbal a fost cea mai mare dezamăgire din anul 2008. Patronul Timișoarei afirmă că a asigurat bugetul echipei pentru o lungă perioadă de timp și afirmațiile lui Mircea Sandu, care spune că își bate joc de timișoreni, sunt nefondate.

"În 2008 cea mai mare dezamăgire a fost relația cu FRF, pentru că aceasta nu a facut nici un pas spre a se moderniza și din păcate nici nu încearcă. Președintele FRF a spus că-mi bat joc de timișoreni, să-mi explice el cum îmi bat joc când eu am asigurat bugetul lui Poli Timișoara pentru o lungă perioadă de timp.", a spus Marian Iancu, pentru sptfm.