Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » „Mutu e de vină! El i-a provocat pe ultrași!” CUM COMENTEZI?

„Mutu e de vină! El i-a provocat pe ultrași!” CUM COMENTEZI?

George Ogăraru crede că va fi o partidă foarte dificilă cu Fiorentina și fundașul Stelei face apel la public pentru a-și susține echipa. După accidentarea suferită la națională, Ogăraru spune că după antrenamentul oficial va putea să-și dea seama dacă va fi apt. "Va fi un meci foarte greu. Avem multe absențe. Avem nevoie de suportul publicului. Sper să lase de o parte răfuielile personale cu Gigi Becali și Adrian Mutu, cu toate că Mutu a provocat scandalurile cu steliștii și să fie alături de noi pentru a merge în primăvara europeană. Este greu pentru că vin după 2 săptămâni în care nu am alergat. În urma antrenamentului din această seară vom hotărî dacă sunt apt pentru joc sau nu", a declarat Ogăraru
"Mutu e de vină! El i-a provocat pe ultrași!" CUM COMENTEZI?

George Ogăraru crede că va fi o partidă foarte dificilă cu Fiorentina și fundașul Stelei face apel la public pentru a-și susține echipa.

După accidentarea suferită la națională, Ogăraru spune că după antrenamentul oficial va putea să-și dea seama dacă va fi apt.

„Va fi un meci foarte greu. Avem multe absențe. Avem nevoie de suportul publicului. Sper să lase de o parte răfuielile personale cu Gigi Becali și Adrian Mutu, cu toate că Mutu a provocat scandalurile cu steliștii și să fie alături de noi pentru a merge în primăvara europeană. Este greu pentru că vin după 2 săptămâni în care nu am alergat. În urma antrenamentului din această seară vom hotărî dacă sunt apt pentru joc sau nu”, a declarat Ogăraru

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]