Voina: „De marți începe o altă competiție! Cine se recuperează mai repede va avea de câștigat”

Radu Voina crede că de marți va începe practic o nouă competiție, una mai dificilă decât a fost până în prezent pentru selecționata României. Paula Ungureanu s-a accidentat destul de serios, după spusele lui Voina, jucătoarea ar putea avea o problemă la ligamentele încrucișate ale genunchiului. "Echipa merită felicitările după jignirile care i-au fost aduse. E prea multă lipsă de respect și mojicie în activitatea noastră. Cei de pe margine trebuie să avem mai mult respect. De marți începe o altă competiție, marți, miercuri și joi avem 3 meciuri de foc și echipa care se va recupera mai repede va avea de câștigat. Lucrul important este că echipa nu a cedat în momentele dificile. Am copiat oarecum echipele nordice, care nu cedează niciodată și acest lucru contează. Se pare că Ungureanu nu va mai juca în acest Campionat European. Este posibil să aibă probleme la ligamentele încrucișate ale genunchiului.", a spus Radu Voina, la gsptv.
Voina: "De marți începe o altă competiție! Cine se recuperează mai repede va avea de câștigat"

Radu Voina crede că de marți va începe practic o nouă competiție, una mai dificilă decât a fost până în prezent pentru selecționata României. Paula Ungureanu s-a accidentat destul de serios, după spusele lui Voina, jucătoarea ar putea avea o problemă la ligamentele încrucișate ale genunchiului.

"Echipa merită felicitările după jignirile care i-au fost aduse. E prea multă lipsă de respect și mojicie în activitatea noastră. Cei de pe margine trebuie să avem mai mult respect. De marți începe o altă competiție, marți, miercuri și joi avem 3 meciuri de foc și echipa care se va recupera mai repede va avea de câștigat. Lucrul important este că echipa nu a cedat în momentele dificile. Am copiat oarecum echipele nordice, care nu cedează niciodată și acest lucru contează. Se pare că Ungureanu nu va mai juca în acest Campionat European. Este posibil să aibă probleme la ligamentele încrucișate ale genunchiului.", a spus Radu Voina, la gsptv.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]