Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » Zapata: „Mutu mi-a dat dureri de cap!”

Zapata: „Mutu mi-a dat dureri de cap!”

Portarul Stelei, Robinson Zapata, a declarat la finalul meciului dintre Steaua și Fiorentina, că Mutu i-a dat ceva dureri de cap, mai ales la acea lovitură liberă, la care atacantul român a lovit bara. Portarul columbian a rămas impresionat de fairplay-ul jucătorilor de la Fiorentina, care i-au aplaudat pe fotbaliștii Stelei la ieșirea de pe teren: "Mutu mi-a creat ceva dureri de cap, mai ales la acea lovitură liberă. Sunt impresionat de gestul jucătorilor Fiorentinei, care ne-au aplaudat la ieșirea de pe teren, la finalul meciului. Așa ceva ar trebui să existe pe toate stadioanele și ar trebui să facem și noi la București un astfel de moment de fairplay", a spus goalkeeperul columbian la finalul meciului din Italia.
Zapata: "Mutu mi-a dat dureri de cap!"

Portarul Stelei, Robinson Zapata, a declarat la finalul meciului dintre Steaua și Fiorentina, că Mutu i-a dat ceva dureri de cap, mai ales la acea lovitură liberă, la care atacantul român a lovit bara. Portarul columbian a rămas impresionat de fairplay-ul jucătorilor de la Fiorentina, care i-au aplaudat pe fotbaliștii Stelei la ieșirea de pe teren:

Mutu mi-a creat ceva dureri de cap, mai ales la acea lovitură liberă. Sunt impresionat de gestul jucătorilor Fiorentinei, care ne-au aplaudat la ieșirea de pe teren, la finalul meciului. Așa ceva ar trebui să existe pe toate stadioanele și ar trebui să facem și noi la București un astfel de moment de fairplay„, a spus goalkeeperul columbian la finalul meciului din Italia.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]