Curtean, rămâne la Mediaș

Chiar dacă cei de la Steaua dau de înțeles că Alexandru Curtean ar fi cu un picior în Ghencea, președintele Gazului a infirmat plecarea tânărului mijlocaș de 21 de ani. „Au fost discuții pentru Curtean, dar nimic mai mult. Nu am discutat niciun preț și niciun acord. Nimeni de la Steaua nu ne-a mai căutat după meciul cu Timișoara", a declarat Cindrea.

Chiar dacă cei de la Steaua dau de înțeles că Alexandru Curtean ar fi cu un picior în Ghencea, președintele Gazului a infirmat plecarea tânărului mijlocaș de 21 de ani.

„Au fost discuții pentru Curtean, dar nimic mai mult. Nu am discutat niciun preț și niciun acord. Nimeni de la Steaua nu ne-a mai căutat după meciul cu Timișoara”, a declarat Cindrea.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]