Taher: „Nu luăm fotbaliști din România, pentru că nu mergem la piață”

Acționarul rapidist, Fathi Taher, a declarat pentru ProSport că directorul general adjunct al giuleștenilor, Grigore Sichitiu, se află în America de Sud, unde supervizează mai mulți fotbaliști pentru a-i aduce în Giulești. "Domnul Sichitiu este plecat în America de Sud, de unde încearcă să aducă mai mulți fotbaliști.Sper să aducem în Giulești 5 fotbaliști, fiecare cotat inte 1,5 si 2,5 milioane de euro. Nu știu daca vom lua fotbaliști din România pentru că nu vreau să mergem la piață", a spus Taher.
Taher: "Nu luăm fotbaliști din România, pentru că nu mergem la piață"

Acționarul rapidist, Fathi Taher, a declarat pentru ProSport că directorul general adjunct al giuleștenilor, Grigore Sichitiu, se află în America de Sud, unde supervizează mai mulți fotbaliști pentru a-i aduce în Giulești.

"Domnul Sichitiu este plecat în America de Sud, de unde încearcă să aducă mai mulți fotbaliști.Sper să aducem în Giulești 5 fotbaliști, fiecare cotat inte 1,5 si 2,5 milioane de euro. Nu știu daca vom lua fotbaliști din România pentru că nu vreau să mergem la piață", a spus Taher.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]