Acasa » Fotbal Intern » Primul meci pe care-l va juca CSA Steaua. Partida se va disputa duminică, în Ghencea. Cine îi va fi adversar

Primul meci pe care-l va juca CSA Steaua. Partida se va disputa duminică, în Ghencea. Cine îi va fi adversar

CSA Steaua va disputa duminică primul meci amical de la înființare. Noua echipă a Armatei va juca împotriva celor de la Comprest București, într-un meci ce se va disputa în complexul Ghencea.
Primul meci pe care-l va juca CSA Steaua. Partida se va disputa duminică, în Ghencea. Cine îi va fi adversar

CSA Steaua va disputa duminică primul meci amical de la înființare. Noua echipă a Armatei va juca împotriva celor de la Comprest București, într-un meci ce se va disputa în complexul Ghencea.

Marius Lăcătuș, antrenor Ion Ion, dar și suporterii vor avea ocazia să-i vadă pentru prima oară la lucru pe jucătorii Stelei. Asociația Steliștilor 1947, un grup de suporteri care susțin proiectul CSA Steaua, a anunțat pe contul de Facebook că duminică se joacă primul meci în Ghencea.

Este vorba despre o partidă amicală cu cei de la Comprest București. Meciul va începe la 10:30 și conducerea clubului se așteaptă la o asistență destul de importantă, cel puțin 1.000 de suporteri.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]