Ai o problemă de ordin tehnic?
Scrie-ne la

Ai o propunere?
Scrie-ne la
Liga 2 | Centralul i-a iritat pe suceveni cu deciziile sale
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess

VIDEO SOCANT Arbitrul Bocăneală a ieşit bătut din meciul Cetatea Suceava-Ceahlăul

Evenimente şocante la partida Cetatea Suceava-Ceahăul Piatra-Neamţ, din seria întâi a Ligii a doua.

După ce arbitrul partidei, Marius Bocăneală, a acordat penalty pentru nemţeni în minutul 90+7, spiritele s-au încins şi jucătorii celor două echipe au început să se îmbrâncească pe teren.

Lovitura de la pedeapsă nu s-a putut executa decât în minutul 90+15, deoarece toate baloanele au fost aruncate în tribune de jucătorii suceveni.

Ştiubei şi Cotolan, de la gazde, au fost eliminaţi, iar Marius Bocăneală a fost trântit pe teren şi lovit de fotbaliştii Cetăţii Suceava, fiind salvat doar de intervenţia forţelor de ordine.

În urma acestei victorii dubioase a nemţenilor, Ceahlăul îşi menţine poziţia de lider în seria I a Ligii a doua.

VEZI AICI DECLARAŢIA LUI RĂCHITĂ, TEHNICIANUL LUI CSM PLOIEŞTI DINAINTEA ACESTEI ETAPE: "NOI NE BATEM PENTRU LOCUL 2, LOCUL 1 E DEJA REZERVAT"

VEZI AICI EDITORIALUL LUI FLORIN ALBOIU: "CÂND DOI SE BAT, CEAHLĂUL CÂŞTIGĂ"

VEZI AICI DECLARAŢIA PREŞEDINTELUI NEMŢENILOR, VIOREL MĂSTĂCĂNEANU: "AM FOST SCUIPAŢI ŞI ÎNJURAŢI LA SUCEAVA!JANDARMII NE-AU EVACUAT PE CÂMPURI"

 

Fii primul care află ultimele ştiri din sport direct pe telefonul tău mobil! m.prosport.ro

Aboneaza-te la:
Email
RSS
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess
Comentarii / 250 comentarii
Comentează
  • rusine rusine sa`i fie lu arbitru si la simulatu ala care a cazut in teren !!! fortsa suceava

  • bai fratilor dak erau arbitri ca bocaneala acu cativa ani in urma fosta mare glorie a sucevei(foresta suceava)nu avea nici o sansa in fata lui dinamo cand le-am traso de la 4-0 pt ei.....bagaleas ***** in gat celor de la frf pt k nu fac nimic de cand sunt la sefie....dak mai vine bocaneala in suceava am rugamintea sa ma chemati si pe mine....sa fiu si eu unul din cei care-i dau un sut in fund(macar)forzaaaaaa cetatea suceava.....

  • daca aia e bataie.....,atunci,acest arbitru bocaneala nu poate fi numit arbitru....,pacat de munca unor oameni pe care acesta a distrus o ,...si a batut joc de el si meseria de arbitru, celorlalti arbitrii oare nu le e rusine cu un asemenea coleg-arbitru

  • arbitru a meritato si asa trebuie sa primeasca totii arbitrii care gresesc sa fie calcati in picioare!!!!

  • ceahlaul...e cea mai buna vezi meciul cu sportul..cu cetatea am avut 3 suturi in bara..normal ca ne luam masuri cind nu intra in poarta ne-o baga arbitrii..promovarea se obtine cu orice mijloace ca si in razboi...si primarii din orasele voastre ar face la fel...daca ar putea....restul e tacere!

  • doamne ce prost poate sa vie asta in locul lui ii batea-m te toti sa mor aici

  • e bataie de joc....mai mult de atata nu se putea face...cum se poate sa prelungesti atata meciul pentru ca o echipa sa castige...asta nu se vede?trebuia bagat in spital si sa nu mai iasa de acolo

  • cea mai tare faza. trebuia sa-i de-a mai tare :p

  • fraierilor de suceveni,taceti din gura subdezvoltatilor k nu aveti nici echipa nici stadion nici banii de la ceahlaul,deci sunteti vai de mama voastra!ceahlaul piatra neamt e si cea mai buna si cea mai smechera echipa!suntem un oras european,in primele 3 orase ale tarii la curatenie,ordine si disciplina si avem al 2-lea stadion din provincie omologat pt. uefa champions league!asa k e normal sa avem echipa in liga 1 indiferent de mijloace!asa k taceti,tzarani prosti si inapioati de suceveni!

  • bai subdezvoltatule 'piatra neamt', muritzi 90 da minute pa teren sa batetzi o echipa din divizia b si pretindetzi avetzi valoare de divizia a....ce-o sa facetzi voi ma in divizia a ca nu suntetzi in stare de nimic....putetzi sa avetzi voi si 10 stadioane in neamtz ca n-avetzi echipa frate....chiar daca prin multzi bani aruncatzi in stanga si in dreapa ajungetzi in a, tot in b o sa sfarsitzi la sfarsitul sezonului ca n-avetzi valoare ma....fotbalul se joaca in teren nu in afara terenului....cinste voua ca suntetzi un oras european...echipa voastra nu are fatza de europa.....:))....potzi sa plangi u aici pana ti se face acru ;)

Comentează articolul

Redactorii Prosport.ro isi rezerva dreptul de a modera comentariile. Sustine-ti echipa si punctul de vedere, dar nu ca pe stadion. Si in limita a 1.000 de caractere.

Campurile marcate cu rosu nu sunt valide!

Comentariul a fost adaugat!

NOU! Ai un gravatar? Scrie în formular adresa de email asociată, şi comentariul tău va ieşi în evidenţă.
(adresa de email nu va fi făcută publică)
suporter al echipei:
Stiri comentate in ultimele 24H
183
42
40
26
24
BusinessMagazin.ro
Locuri de pe planetă care îţI taie respireţia partea a II (GALERIE FOTO)Locuri de pe planetă care îţI taie respireţia partea a II (GALERIE FOTO)

Poate câteva din imaginile de mai jos vă vor trezi amintiri dragi sau, de ce nu?, vă vor convinge să le...

Imagini uimitoare cu lumea îngheţată - GALERIE FOTO
Locuri de pe planetă care-ţi taie respiraţia (GALERIE FOTO)
CSID.ro
"Amintiri" pentru sex mai bun (22:00)"Amintiri" pentru sex mai bun (22:00)

Sper că viaţa intimă ocupă un loc sus pe lista aceea de priorităţi pentru proaspătul 2012. Şi mai sper că nu...

Andreea Bănică practică un nou sport: Quiq body form (11:07)
Băieţi, nu mai visaţi! Fetele nu sunt ceea ce par! (22:00)
Apropo.ro
Adelina Pestritu, in cele mai sexy ipostaze! (galerie foto)Adelina Pestritu, in cele mai sexy ipostaze! (galerie foto)

Showbiz.ro ti-a pregatit o galerie foto cu Adelian Pestritu, una dintre cele mai frumoase si dorite femei din Romania.

Top 10: Criminale faimoase
Top 10: Cele mai luxoase vile din lume (Poze)
ProTVMagazin.ro
Când sportivele “evoluează” fără echipament!Când sportivele “evoluează” fără echipament!

Iată cum arată aceste perfecte specimene umane când îşi arată corpul tunat şi complet gol, in timp ce se...

Eva Longoria goală?
Ea e FEMEIA-PEPENE! Vedeta din Brazilia are un fund interminabil
Sexgen.ro
Ce gust are interiorul vaginului?Ce gust are interiorul vaginului?

Un vagin poate avea un gust mai bun decat altul? Ai gustat vreodata interiorul vaginului? Are mereu acelasi gust?

Cateva modalitati interesante de masturbare
Femei care ejaculeaza - afla totul despre ejacularea feminina
Showbiz.ro
Cum arata Daniela Crudu inainte sa devina vedeta!Cum arata Daniela Crudu inainte sa devina vedeta!

Showbiz.ro iti dezvaluie fata nevazuta a Danielei Crudu, de pe vremea cand petrecea in cartier si incerca sa se faca...

Playboy - calendar virtual incendiar! (Poze)
Asta mică e o bestie!
Descopera.ro

				
				Care este legătura între mărimea creierului şi numărul prietenilor?				
			Care este legătura între mărimea creierului şi numărul prietenilor?

Cercetătorii sugerează că există o legătură între numărul prietenilor unei...

O enormă „citadelă a furnicilor” a fost descoperită în...
Suprafaţa planetei Marte nu poate găzdui viaţă
Tare.ro

				
				Oops... i s-a rupt bluza! (00:14)				
			Oops... i s-a rupt bluza! (00:14)

 I se rupe breteau de la bluza in cel mai prost moment posibili.

Imnul Protestatarului - Jos Toti Rampapapam (04:53)
Loc de dat cu capul pentru proaste (00:18)
Travel.Descopera.ro
Roma artisticăRoma artistică

Caleidoscopul dedicat Romei continuă cu fragmente din povestea artei sale nemuritoare, imposibil de...

Comorile Vaticanului
Roma religioasă
OneMagazine.ro


O romanca in topul celor mai dorite femei din lume

O romanca in topul celor mai dorite femei din lume

Site-ul askmen.com a realizat topul celor mai dorite femei din lume, in urma unui sondaj la care au participat...

Love news - Idei de cadouri pentru Valentine's Day
Barbatii se straduiesc sa fie romantici