Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Sunt șanse de 100% ca fanii dinamoviști să nu intre pe Ghencea”

„Sunt șanse de 100% ca fanii dinamoviști să nu intre pe Ghencea”

Incidentul de astăzi, când autocarul Stelei a fost atacat cu pietre de suporteri dinamoviști, ar putea afecta echipa din Ștefan cel Mare. Valeriu Argăseală, președintele Stelei, a anunțat că se fac demersuri pentru ca Dinamo să joace derby-ul din Ghencea fără suporterul fanilor. "Avem șansa 100% să nu vină suporterii dinamoviști la meciul din Ghencea! Ei reprezintă un pericol, jucătorii sunt speriați. Am depus plângere la poliție împotriva fanilor care ne-au atacat și așteptăm rezultatul!", a spus Argăseala dupa meciul Gloria Buzău-Steaua.
"Sunt șanse de 100% ca fanii dinamoviști să nu intre pe Ghencea"

Incidentul de astăzi, când autocarul Stelei a fost atacat cu pietre de suporteri dinamoviști, ar putea afecta echipa din Ștefan cel Mare. Valeriu Argăseală, președintele Stelei, a anunțat că se fac demersuri pentru ca Dinamo să joace derby-ul din Ghencea fără suporterul fanilor.

"Avem șansa 100% să nu vină suporterii dinamoviști la meciul din Ghencea! Ei reprezintă un pericol, jucătorii sunt speriați. Am depus plângere la poliție împotriva fanilor care ne-au atacat și așteptăm rezultatul!", a spus Argăseala dupa meciul Gloria Buzău-Steaua.
 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]