Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Mezaroș: „ Am jucat de la egal la egal cu Steaua!”

Mezaroș: „ Am jucat de la egal la egal cu Steaua!”

Antrenorul clujenilor s-a arătat nemulțumit de scorul mare înregistrat pe tabela de joc la final și spune că rămâne în continuare optimist în ceea ce privește șansele echipei sale de a scăpa de la retrogadare: „ Vreau să luptăm până la capăt pentru că șanse mai avem să scăpăm de la retrogadare. Pentru noi este mai important meciul cu Buzăul decât a fost cel de azi. De la 2-0 s-a rupt tot. Steaua are o formație de valoare. Scorul final nu este corect pentru că am jucat cam de la egal, la egal cu Steaua." a spus Mezaroș
Mezaroș: „ Am jucat de la egal la egal cu Steaua!"


Antrenorul clujenilor s-a arătat nemulțumit de scorul mare înregistrat pe tabela de joc la final și spune că rămâne în continuare optimist în ceea ce privește șansele echipei sale de a scăpa de la retrogadare:


Vreau să luptăm până la capăt pentru că șanse mai avem să scăpăm de la retrogadare. Pentru noi este mai important meciul cu Buzăul decât a fost cel de azi. De la 2-0 s-a rupt tot. Steaua are o formație de valoare. Scorul final nu este corect pentru că am jucat cam de la egal, la egal cu Steaua.” a spus Mezaroș

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]