Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » „Ar trebui să fim mândri că nu am luat 6,7 de la Chelsea”

„Ar trebui să fim mândri că nu am luat 6,7 de la Chelsea”

Tony crede că CFR a făcut o figură frumoasă cu Chelsea. Jucătorul CFR-ului este realist și spune că Chelsea este mai puternică decât echipa sa. Despre presuspusa demitere a lui Trombetta, Tonz nu a vrut să comenteze spunând că este problema conducerii. "Din păcate nu am putut să văd meciul, eu sunt în recuperare în Franța. CFR a făcut o figură frumoasă, echipa a jucat bine în prima repriză. Toți românii ar trebui să fie mândri că nu am luat 6, 7 goluri la Chelsea. Trebuei să fim realiști, Chelsea e mai puternică decât noi. Am început bine Liga și nu am continuat prea bine, dar pentru o primă participare este destul de bine. Avem calitatea să fim campioni anul acesta, teoretic avem un program mai ușor decât celelate echipe. Nu știu dacă e corect sau nu să fie demis Trombetta, aceasta e problema conducerii. Sper din suflet ca Steaua să câștige mâine și să meargă mai departe.", a spus Tony, la gsptv.
"Ar trebui să fim mândri că nu am luat 6,7 de la Chelsea"

Tony crede că CFR a făcut o figură frumoasă cu Chelsea. Jucătorul CFR-ului este realist și spune că Chelsea este mai puternică decât echipa sa. Despre presuspusa demitere a lui Trombetta, Tonz nu a vrut să comenteze spunând că este problema conducerii.

"Din păcate nu am putut să văd meciul, eu sunt în recuperare în Franța. CFR a făcut o figură frumoasă, echipa a jucat bine în prima repriză. Toți românii ar trebui să fie mândri că nu am luat 6, 7 goluri la Chelsea. Trebuei să fim realiști, Chelsea e mai puternică decât noi. Am început bine Liga și nu am continuat prea bine, dar pentru o primă participare este destul de bine. Avem calitatea să fim campioni anul acesta, teoretic avem un program mai ușor decât celelate echipe. Nu știu dacă e corect sau nu să fie demis Trombetta, aceasta e problema conducerii. Sper din suflet ca Steaua să câștige mâine și să meargă mai departe.", a spus Tony, la gsptv.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]