Fotbaliștii lui Dinamo s-au săturat de protestele suporterilor și au răbufnit: „O prostie!”
1
/
6
Danny Armstrong, meci foarte bun pentru Dinamo în etapa 8 din play-off. FOTO: SportPictures
×
Caută
×