Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Suntem avizi de puncte, batem sigur la Timișoara!”

„Suntem avizi de puncte, batem sigur la Timișoara!”

Vasile Turcu, acționar la Dinamo, spune că echipa sa are mare nevoie de puncte și le garantează fanilor că elevii lui Mircea Rednic se vor întoarce neînvinși de la Timișoara "Suntem avizi de puncte și vrem să câștigăm la Timișoara. Sunt 12-13 ani de când nu ne-au învins, mâine o să câștigăm sigur cu Timișoara. Nu ne întoarcem învinși de acolo", a declarat Vasile Turcu la Telesport.
"Suntem avizi de puncte, batem sigur la Timișoara!"

Vasile Turcu, acționar la Dinamo, spune că echipa sa are mare nevoie de puncte și le garantează fanilor că elevii lui Mircea Rednic se vor întoarce neînvinși de la Timișoara

"Suntem avizi de puncte și vrem să câștigăm la Timișoara. Sunt 12-13 ani de când nu ne-au învins, mâine o să câștigăm sigur cu Timișoara. Nu ne întoarcem învinși de acolo", a declarat Vasile Turcu la Telesport.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]