Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » ‘Nu mai dau un leu la Rapid! Mi-e teamă să nu dau faliment’

‘Nu mai dau un leu la Rapid! Mi-e teamă să nu dau faliment’

George Copos spune că va renunța să mai investească bani la Rapid. Omul de afaceri consideră că vreme de 17 ani a contribuit destul la clubul din Giulești, astfel că, de teamă să nu își piardă celelate afaceri va stopa investițiile din fotbal. "Nu mai dau niciun leu la echipă. Am dat destui bani, vreme de 17 ani, la Rapid. Mi-e frică să nu-mi pierd afacerile. Am dat deja afară 250 de angajați. În acest an, având o relație mai bună cu băncile, o să fac împrumuturi pentru a investi în domeniul hotelier. Am mai multe proiecte, printre care construirea unui turn", a spus George Copos, pentru evz
'Nu mai dau un leu la Rapid! Mi-e teamă să nu dau faliment'

George Copos spune că va renunța să mai investească bani la Rapid. Omul de afaceri consideră că vreme de 17 ani a contribuit destul la clubul din Giulești, astfel că, de teamă să nu își piardă celelate afaceri va stopa investițiile din fotbal.

"Nu mai dau niciun leu la echipă. Am dat destui bani, vreme de 17 ani, la Rapid. Mi-e frică să nu-mi pierd afacerile. Am dat deja afară 250 de angajați. În acest an, având o relație mai bună cu băncile, o să fac împrumuturi pentru a investi în domeniul hotelier. Am mai multe proiecte, printre care construirea unui turn", a spus George Copos, pentru evz

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]